Hallitus 2019


Puheenjohtaja, seminaarivastaava

President of the board, person in charge of seminar affairs

Veera Kujansuu (NEFA-Helsinki ry, Helsinki)

veera.kujansuu@gmail.com

 

 


Varapuheenjohtaja, ekskursiovastaava

Vice president, excursion captain

Heidi Isohanni (Kutu ry, Turku)

heiisoz@utu.fi

 



Taloudenhoitaja

Head treasurer

Roope Kotiniemi (NEFA-Helsinki ry, Helsinki)

roope.kotiniemi@helsinki.fi

 

 


Ulkoasiainsihteeri, seminaarivastaava

Secretary of external affairs, person in charge of seminar affairs

Roope Rouvali (Mythos ry, Helsinki)

roope.rouvali@gmail.com


 


Pääsihteeri

Head secretary

Stella Sironen (Konteksti ry, Helsinki)

stella.sironen@helsinki.fi

 


Tiedottaja

Informer

Reetta Haverinen (NEFA-Joensuu ry, Joensuu)

reettha@uef.fi

 

 


Varsinainen jäsen

Member

Petra Suonperä (NEFA-Jyväskylä ry, Jyväskylä)

petra.suonpera@hotmail.com

 


Webmaster

Person in charge of website

Paavo Tuppi (Kultu ry, Oulu)

paavo.tuppi@student.oulu.fi

Varajäsen, webinaarivastaava

Deputy member, person in charge of webinar affairs

Jaakko Ervasti (Kultu ry, Oulu)


Varajäsen, sisäasiainsihteeri

Deputy member, secretary of internal affairs

Heli Korvuo (Kutu ry, Turku)


Varajäsen

Deputy member

Kirsi Linna (NEFA-Joensuu ry)

kirsli@student.uef.fi

Toimitsijajäsen, ekskursiovastaava

Official member, excursion captain

Laura Tolppa (NEFA-Joensuu ry)

laura.tolppa@hotmail.com

Toimitsijajäsen, blogin päätoimittaja

Official member, blog head editor

Riku Airaksinen (Kutu ry, Turku)

ripeai@utu.fi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *